Moc není v penězích, ale v informacích.

Soukromá kritika

Nájem Řezníčkova 11, Olomouc

30. dubna 2016 v 11:53
Pokud hledáte nájem v Olomouci a našli jste inzerát pana Slouky na adrese Řezníčkova 11, Olomouc, tak mám pár informací, které byste měli vědět než se mu upíšete:

Co je mým záměrem?

17. března 2016 v 23:40
Rvnou k věci, asi by vás zajímalo k čemu bude tento blog. Jestli to bude jen další ventilování a nebo propagace pochybných MLM projektů. Přesně to... bude i nebude. :D

Přesněji řečeno, sem chci psát svoje zkušenosti s zůznými (nejen) investičními projekty. Na internetu jsou tisíce projektů, portálů, firem, poradců, kteří slibují vysoký zisk za ještě kratší čas, což je zajímavé, protože je známa souměrná rovnice, že čím vyšší zisk, tím vyšší riziko. Takže pokud někdo slibuje 14 % za měsíc tak tu něco smrdí. A proto zakládám tento web. Já a nebo někdo z mých blízkych měl dostatečné koule a poslal do tohoto projektu pár kaček a vyzkoušel to na vlastní kůži. Teď už je jen otázka kde u nás skončil, zda v černé nebo bíle listině.

Recenze budu hodnotit tímto způsobem:
(V názvu článku by měl být název projektu)
Riziko: dle zkušenosti dána známka jako ve škole
Slíbeno: jaký zisk a nebo podíl byl zaslíben
Min. vklad: od jaké částky je dovoleno u nich investovat
Období: za jak dlouho vám slibují. že vám vráti peníze i ze ziskem
Odkaz: linky na projekt. Většinou však jen v rubrice Bílá listina, protože nechci odkazovat tam, čemu doporučuji se vyhnout velkým obloukem (projektům v Černé listině).
Komentář: i nějaký obsah kromě strohých čísel. Odůvodnění proč to hodnotím tak, jak to hodnotím.
 
 

Reklama